KRC Boortmeerbeek

KRC Boortmeerbeek

Ventura

Jeugdploegen

Technisch verantwoordelijke jeugdopleiding (TVJO)

Steven Verbeeck
E-Mail: steven.verbeeck3@telenet.be
Tel.: 0496/30.67.38

Algemeen verantwoordelijke jeugdopleiding (TVJO)

Rudi Lebegge
E-Mail: rlebegge@gmail.com
Tel.: 0497/26.61.88

Keeperstrainer

Yoran Geeraerts

Alle wedstrijddata kan je opzoeken op de website van de KBVB: Wedstrijddata
Op deze pagina geef je het stamnummer van onze club in (3556), en klik je op "opzoeken". Vervolgens kan je kiezen voor welke jeugdreeks en periode je de kalender wil zien.

U6
U7
U8
U9
U10
U12
U13
U15
U17
Keeperstraining

U6

Trainer: David Lenaerts
E-Mail:
Trainingen: Woensdag 18u30 tot 19u30
Wedstrijden: Klik hier

U7

Trainer: Maarten Van Vlasselaer
E-Mail: maartenvanvlasselaer@gmail.com
Trainingen: Woensdag 18u30 tot 19u30
Wedstrijden: Klik hier

U8

Trainer: Stuart Burke / Toon Beerens
E-Mail: stuartburke76@outlook.com / toonbeerens@hotmail.com
Trainingen: Maandag 18u30 tot 19u30
Woensdag 18u30 tot 19u30
Wedstrijden: Klik hier

U9

Trainer: Jeroen Geldmeyer
E-Mail: geldmeyer@gmail.com
Trainingen: Maandag 18u30 tot 19u30
Woensdag 18u30 tot 19u30
Wedstrijden: Klik hier

U10

Trainer: Sam Silvrants
E-Mail: silvrantssam@hotmail.com
Trainingen: Maandag 18u30 tot 19u30
Woensdag 18u30 tot 19u30
Wedstrijden: Klik hier

U11

Trainer: Ward Geeraerts
E-Mail: kvmward@hotmail.com
Trainingen: Maandag 18u30 tot 19u30
Donderdag 18u30 tot 19u30
Wedstrijden: Klik hier

U12

Trainer: Nils Goovaerts
E-Mail: nilsgoovaerts@hotmail.com
Trainingen: Maandag 18u30 tot 19u30
Woensdag 18u30 tot 19u30
Wedstrijden: Klik hier

U13

Trainer: Ennio Algaba
E-Mail: ennio.algaba@telenet.be
Trainingen: Dinsdag 18u30 tot 19u30
Donderdag 18u30 tot 19u30
Wedstrijden: Klik hier

U15

Trainer: Aaron Geeraerts
E-Mail: aaron.geeraerts@gmail.com
Trainingen: Dinsdag 18u30 tot 19u30
Donderdag 18u30 tot 19u30
Wedstrijden: Klik hier

U17

Trainer: Rudi Lebegge
Tel: 0497/26.61.88
E-Mail: rlebegge@gmail.com
Trainingen: Dinsdag 18u30 tot 19u30
Donderdag 18u30 tot 19u30
Wedstrijden: Klik hier

Keeperstraining

Trainer: Yoran Geeraerts
E-Mail: yoran.geeraerts@hotmail.com
Trainingen U8-U9-U10-U11: 18u00-19u00
Trainingen U12-U13-U15-U17: 19u00-20u00
shadowline
Ventura TCCS


Uw reklame hier? Contacteer ons!